Ingiant DHS034-1-10A Суцэльнае кольца для дыстанцыйна кіраваных транспартных сродкаў
Кароткае апісанне:
Падрабязнасці прадукту
Тэгі прадукту
Спецыфікацыя
DHS034-1-10A
Асноўныя параметры
Колькасць ланцугоў 1 Працоўная тэмпература «-40℃~+65℃»
Намінальны ток 10А Працоўная вільготнасць <70%
Намінальнае напружанне 0~240 В пераменнага/пастаяннага току Узровень абароны IP51
Супраціўленне ізаляцыі ≥500 МОм пры 500 В пастаяннага току Матэрыял корпуса Нержавеючая сталь
Трываласць ізаляцыі 500 В пераменнага току пры 50 Гц, 60 с, 2 мА Матэрыял электрычнага кантакту Каштоўны метал
Змена дынамічнага супраціву <10 МОм Спецыфікацыя падводнага дроту 5 А на ланцугі з AF-0,35 мм^2, астатнія з AF-0,15 мм^2
Хуткасць кручэння 0~300 абаротаў у хвіліну Даўжыня падводнага дроту 200 мм + 15 мм
Чарцёж контуру вырабу
апісанне-прадукту1
Заява пададзена
апісанне-прадукту2
апісанне-прадукту3
апісанне-прадукту4
Наша перавага
Фабрычная сцэна
апісанне прадукту5
апісанне прадукту6
апісанне-прадукту7Спецыфікацыя
DHS034-1-10A
Асноўныя параметры
Намінальны ток 10A Працоўная вільготнасць <70%
Дынамічнае змяненне супраціву <10MΩ Спецыфікацыя падводнага правадніка 5A на ланцуг з AF-0,35 мм^2, астатнія з AF-0,15 мм^2