DHS012-18 Мікрафланцавае кольца для злучэння
Кароткае апісанне:
  1. Серыя DHS012 - гэта суцэльнае кольца для слізгацення вала з вонкавым дыяметрам 12 мм і фланцам.
Падрабязнасці прадукту
Тэгі прадукту
Серыя Ingiant DHS012 з вонкавым дыяметрам 12 мм, складаецца з інтэграванага дакладнага праводзячага кольца з 1-48 каналамі, падтрымлівае змешаную перадачу сігналу і магутнасці, можа наладзіць колькасць ланцугоў і напружанне току ў залежнасці ад стандартных мадэляў.
Тыповыя прымянення
Апісанне наймення прадукту
DHS012-18-2A
  1. (1) Тып прадукту: DH — электрычнае кантактнае кольца
  2. (2) Спосаб усталёўкі: S — суцэльнае кольца для слізгання вала
  3. (3) Знешні дыяметр суцэльнага кольца для слізгацення вала: 12-12 мм
  4. (4) Агульная колькасць ланцугоў: 18-18 ланцугоў
DHS012-18 Мікрафланцавы кольцавы 2D стандартны чарцёж
DHS012-6-1A
Табліца класаў прадукцыі
Гатунак прадукту Хуткасць працы Працоўнае жыццё
Тэхнічныя параметры
Электратэхнічны Механічны тэхнічны
Параметры Значэнне Параметры Значэнне
Колькасць кольцаў 18 кольцаў або на заказ Працоўная тэмпература -20℃~+70℃
Намінальны ток 2A Працоўная вільготнасць <70%
Намінальнае напружанне 0~240 В пераменнага/пастаяннага току Узровень абароны IP51
Супраціўленне ізаляцыі ≥250 МОм пры 500 В пастаяннага току Матэрыял абалонкі Нержавеючая сталь
Трываласць ізаляцыі 220 В пераменнага току пры 50 Гц, 60 с, 2 мА Матэрыял электрычнага кантакту Каштоўныя металы
Значэнне змены дынамічнага супраціву <10 мОм Спецыфікацыя ліда 5 А на ланцугі з перасекам сячэння 0,35 мм²,
астатняе з AF-0,15 мм²
Хуткасць працы 0-100 абаротаў у хвіліну Даўжыня павадка 500 мм + 20 мм
Табліца спецыфікацый правадоў
Намінальны ток Памер дроту
(AWG)
Памер правадніка
(мм²)
Колер дроту Дыяметр дроту
≤2А AWG26# 0,15 Чырвоны, жоўты, чорны, сіні, зялёны, белы,
карычневы, шэры, аранжавы, фіялетавы, светлы, чырвоны, празрысты
Φ1
3A AWG24# 0,2 Чырвоны, жоўты, чорны, сіні, зялёны, белы, карычневы, шэры, аранжавы, фіялетавы, светлы, чырвоны, празрысты, сіне-белы, белы-чырвоны Φ1.3
5A AWG22# 0,35 Чырвоны, жоўты, чорны, сіні, зялёны, белы, карычневы, шэры, аранжавы, фіялетавы, светлы, чырвоны, празрысты, сіне-белы, белы-чырвоны Φ1.3
6A AWG20# 0,5 Чырвоны, жоўты Φ1.4
8A AWG18# 0,75 Чырвоны, жоўты, чорны, карычневы, зялёны, белы, сіні, шэры, аранжавы, фіялетавы Φ1.6
10А AWG16# 1,5 Чырвоны, жоўты, чорны, карычневы, зялёны, белы Φ2.0
15А AWG14# 2.00 Чырвоны, жоўты, чорны, карычневы, зялёны, белы Φ2.3
20А AWG14# 2,5 Чырвоны, жоўты, чорны, карычневы, зялёны, белы Φ2.3
25А AWG12# 3.00 Чырвоны, жоўты, чорны, сіні Φ3.2
30А AWG10# 6.00 Чырвоны Φ4.2
>30А Выкарыстоўвайце некалькі правадоў AWG12# або некалькі правадоў AWG10# паралельна
Апісанне даўжыні падводнага провада:
1.500+20 мм (Агульнае патрабаванне: вымерайце даўжыню дроту ад тарца выхадной адтуліны для дроту ўнутранага і вонкавага кольцаў кантактнага кольца).
2. Даўжыня па патрабаванні заказчыка: L<1000 мм, стандартная L+20 мм
Д>1000 мм, стандартная Д+50 мм
Д>5000 мм, стандартная Д+100 мм